Tesettür Yelek

Tesettür yelek ürünleri, her mevsim giyilebilen, özellikle bahar aylarında tercih edilen kadın giyim ürünlerinden birisidir. Tesettür giyimi tercih edenler, etek üzerine yelek modelleri ile şık bir kombin yapabilirler. Tesettür yelek çeşitleri, kısa ve uzun olabiliyor ve kadınların, mevsim şartlarına, bulundukları ortama göre seçim yapmalarını kolaylaştırıyor. Yelek modelleri tesettür kategorisinde yer alıyor ve dış giyim ürün seçenekleri arasında gösteriliyor. Farklı kumaş ve tasarım özelliklerine sahip olduğu için her kadın birlikte kombin yapacağı ürün türlerine göre seçim yapabiliyor.

 

Kadın Yelek Kombinleri

Tesettür yelek kombinleri, hem etek hem de pantolon ile yapılabiliyor. Bahar aylarında tercih edilen yelek ürünlerinin kombinlerinde, yelek kumaş renginin, pantolon ve kazak rengine uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Tesettür yelek ürünleri genelde, diz hizasında olur ve şık bir görüntü oluşturur. Şişme yelek tesettür kombinlerini tercih eden genç kadınlar, tayt ya da jeans pantolonları ve şık görünümlü bot türü ayakkabıları tercih ediyor. Kombin yaparken, yelek ve şal yada eşarp renklerinin aynı olmasına dikkat edilmelidir.

 

Her Ortam ile Uyumlu Tesettür Yelek

Tesettür yelek tasarımları, kadınların her ortamda şık olmasını sağlayacak şekilde yapılıyor. Yeni yelek modelleri, uzun ve cepli, kapşonlu olarak tasarlanabilir. Tesettür yelek modelleri kürklü, kapşonlu, dilimli peluş, düz kumaş, şişme yelek gibi çeşitlere sahiptir. Yelek rengini, yapacağı kombine göre seçenler, her ortama uyumlu bir yeleğe sahip olabilecektir. Farklı görünmek isteyenler, payetli, ekoseli, leoparlı modellerle kombinler yapmaya çalışabilirler. Günlük giyim tarzınıza göre ürün kategori sayfasında gösterilen tüm ürün görsellerini karşılaştırabilirsiniz.

 

Yelek Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tesettür yelek seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, yeleklerin modellerine göre değişiklik gösterebiliyor. Mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen dış giyim ürünleridir ve hava şartlarına göre seçim yapılmalıdır. Şişme tesettür yelek ve diğer modelleri seçerken, uzun olmasına ve vücut hatlarını gizlemesine dikkat edilmelidir. Kullanılan malzemenin yapısına, dikiş kalitesine dikkat edildiğinde, şık ve kaliteli bir yelek sahibi olabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde kullanılan ürünler olduğu için dış yüzey malzemelerinin su geçirmez özellikte olmasına, soğuk havalardan koruyacak şekilde olmasına dikkat edilmelidir.

 

Yazlık ve Kışlık Tesettür Yelek Modelleri

Tesettür yelek ürünleri, kumaş özellikleri ile yazlık ve kışlık yelekler olarak ayrı tasarımlarda sunuluyor. Yazlık yelekler, serin havalarda rahatlıkla giyilebilecek daha ince kumaş yapısına sahip terletmeyen giyim ürünleridir. Kürk yelek tesettür modelleri, kışlık yelek modelleri olarak tasarlanır ve hem soğuktan hem de ıslanmaktan korumayı amaçlar. Kışlık yelek modellerinin tümünde, kumaş yapısı daha kalındır ve su geçirmez özelliğine sahiptir. Bahar aylarında sıklıkla tercih edilen dış giyim ürünleri olduğu için yaşanılan bölgenin hava şartlarına göre seçimler yapılabilir. Sıcak bölgelerde yaşayanlar, bahar aylarında, ani hava değişikliklerine karşı yanlarında, daha ince yapılı, yazlık yeleklerini bulundurabilir.

 

Tesettür Yelek Fiyatları 2023

Tesettür yelek çeşitleri, kumaş, tasarım ve fiyatlarına göre sınıflandırılır. Şık bir kombin yapmak isteyenler, şu modeller arasından seçim yapıyor:

  • Kaşmir yelek,
  • Kapitoneli yelek,
  • Asimetrik yelek,
  • Deri cep detaylı yelek,
  • Kaşe yelek,
  • Taş detaylı kapitone yelek,
  • Hakim yaka fermuarlı yelek,
Tesettür uzun yelek modelleri olarak tasarlanan bu ürünlerin fiyatları da, kullanılan malzeme türüne ve tasarım farklılıklarına göre değişiyor. Tüm modeller, büyük indirim oranlarına sahip fiyatlarla satılıyor. 2023 yelek fiyatları, 299 TL ile 499 TL aralığındadır. Ürün sayfasını inceleyenler, güncel fiyat bilgilerini görebilecek ve seçtikleri yelek modellerini, indirimli fiyatlarla sipariş verebilir. Online alışveriş avantajı ile ucuza satın alınabiliyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR