Tesettür Etek

Özgün ve rahat bir etki yaratan etek modelleri her zevke ve keseye uygundur. Son yıllarda eteklere modern ve dinamik bir yapı kazandırılmak istenmektedir. Kadınların iş dünyasında daha aktif olmasının bunun üzerindeki etkisi yadsınamaz. Giydiğiniz kıyafetler dışarıdan bakıldığı zaman kusursuz bütün oluşturmalıdır.

 

Modern Kadın Etek Modelleri

Bol kesim üst kısmı kemerli olan tesettür etek modeli olan volanlı etek türü daha çok tercih edilmektedir nedeni ise hem içinde rahat olmanız hem de kemer detayındaki işleme ve figür detayı sayesinde zarif bir görüntü oluşmasıdır. Dar kesim etek modelinde üzerine giyeceğiniz bol bir bluz ile şık bir tesettür etek kombini yakalayabilirsiniz. Dar kesim ve düz bir etek tercihinde üzerine giyilen şıkır şıkır bir bluz ile tesettür etek takım şıklığı yakalanabilir. 

Son yıllarda komple dantelden oluşan etekler oldukça popülerdir. Üzerine giyilen sade bir gömlek ile etek bluz takım tesettür kombinleri oluşturabilirsiniz. Gece resmi bir davete katılacaksanız komple pullardan oluşan bir balık tesettür etek tercih ederek gayet zarif ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Balık kesim tesettür etek üzerine giyilen şık bir ceket ile oluşturduğunuz tesettür etek takım gecenin yıldızı yapacaktır.

 

Vücut Tipine Göre Tesettür Etek Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tesettürlü bayanların kıyafet seçiminde temel amaçları dışına çıkmamaları esastır. Etek Kombinleri tesettür tercih eden bayanlarda riskli tercihler oluşturabilmektedir. Etek giydiğinde gerekli olan yerlerin kapattığından ve vücut hatlarını ortaya çıkarmadığına emin olunmalı. Tesettür etek seçerken kilolu iseniz geniş kemerli ve alt kısma doğru bollaşan etek tercih etmelisiniz. Eğer dar kesim bir etek seçerseniz üzerine uzun bir bluz ile tesettür etek takım oluşturabilirsiniz.

 

Kadın Kışlık Etek Modelleri

Mevsimi ve zamanı olmayan moda unsuru etekler çok fazla tercih edilmektedir. Kışın volanlı etek tercihi daha yoğun görülmektedir. Kaban ve trençkot içine giyilen volanlı etek ve çizme kombini ile yağmurlu havalarda tesettür etek şıklığı yakalayabilirsiniz. Diğer bir seçenek fırfırlı uçlu eteklerdir. Uzun kazak ve tuniklerle kombin oluşturabileceğiniz tesettür etek modelleri ile şık olabilirsiniz. Kışlık eteklerde renk tercihleri çoğunlukla toprak tonları ve koyu renklerden yanadır. 

Kışlık etek alışverişi yaparken kumaşın yapısını da göz önünde bulundurmalısınız. Son yıllarda popülaritesi artan bir etek türü yün örme eteklerdir altına giyilen siyah tayt ve çizme ile sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üzerine giyilen bel hizasında kazak ve belde kullanılan kemer sizi o gün kombin hazırlama derdinden kurtaracaktır. Bu sayede Farklı kazaklarla değişik tesettür etek kombinleri oluşturabilirsiniz.

 

Tesettür Eteklerin Özellikleri Nelerdir?

Kadınların rahatlığından ve şıklığından bir türlü vazgeçemediği bu ürün hem onların rahat etmesi hem de şık olmaları için sunulan seçenekler olarak görülmelidir. Etekler dar ve vücut hatlarını belli eden bir yapıya sahip olmamalıdır.

Tesettür etek modelleri tercihinizde kumaşın seçimi çok önemlidir kışın yünlü kalın kumaşlı ürünler tercih etmelisiniz yazın ise daha ince ve bol ürünler seçmelisiniz. Tarzınıza yaşınıza uygun etekler seçmelisiniz. Çok parlak ve dikkat çeken renklerden uzak durmalısınız. Modayı yakından takip edip o yılın modası renk ve desenlerde etekler tercih etmelisiniz. Komple çiçek ve desen kaplı bir etek tercihinizde üzerine seçeceğiniz tunik ile başarılı tesettür etek takımları oluşturabilirsiniz.

 

Tesettür Etek Fiyatları 2023

Her renk ve desende farklı farklı seçenekleriyle tesettür etek modelleri piyasa ile eş değer fiyat aralığına sahiptir. Ürünün kumaş kalitesi ve modeline göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR