₺999,90 KDV Dahil
₺1.499,89 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.300,00 KDV Dahil
₺949,90 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺899,90 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil

Ferace Modelleri

Bol bedeni, kullanımı ve geniş kolları ile son derece rahat olan ferace modelleri, vücut hatlarını belli etmeyen kadın dış giysisi olarak bilinirler. Özellikle siyah rengi ile popüler olan tesettür ferace modelleri farklı renklerde de tasarlanmaktadır. Ayak bileklerine kadar uzanan bu giysiler geniş yakalara sahiptirler. Ferace, boydan giyilen giysiler oldukları için tesettürlü hanımların en beğendikleri ürünlerdendir. Feracenin ön kısmında fermuar ya da düğme bulunur. Kolay şekilde giyilip çıkarılan ferace kışa uygun şekilde tasarlanır.

Tesettürlü bayanlar tarafından rahatlık ve tarz amacıyla seçilen ferace modelleri, hatları belli etmeme özelliğine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı çok fazla sevilen bir dış giyim ürünü olarak karşınıza çıkar. Feraceler, çok eski dönemlerden beri kullanılan ürünlerdir. Fakat son yıllarda tesettürlü hanımefendiler tarafından daha fazla sevilmeye ve giyilmeye başlanmıştır.

Ferace Modelleri İle Kışa Hazır Ol

Kışın pardesü ya da mont giymek istemeyen kadınlar feraceleri tercih ederler. Kullanımı her mevsim için uygundur. Kışlık ferace modelleri ile ihtişamlı görüntünüzü korurken soğuklardan da korunabilirsiniz. Koyu renkli ve kalın kumaşlı modelleri kış mevsimi için gayet uygundur. Kışlık feraceler kaşmir, çuha, kalın keten ve pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Kış mevsiminde daha çok siyah renkli feraceler tercih edilir. Siyah renkli feracelerde özel dantel ve taş detaylarının yanı sıra işleme detayları da vardır. Bu sayede feracenin sade görüntüsüne daha modern bir hava katılır.

Özel Günler İçin Ferace Modelleri

Feraceler sadece günlük zamanlar için tasarlanan giyim ürünlerinden değildir. Bu ürünler aynı zamanda özel günlerde de kurtarıcınız olabilir. Özel günlere has bir şekilde tasarlanan çok sayıda model vardır. Özel şekilde işlenen ve kaliteli kumaşlarla üretilen feraceler sizleri girdiğiniz her ortamda mükemmel gösterebilir. Feracelerin özel günlere kattığı en büyük avantajı ise kolay kombinlenebilmeleridir. Altına güzel bir ayakkabı ve üstüne güzel bir şal & eşarp ile kombininizi bitirebilirsiniz. Ferace doğru şekilde seçildiği sürece hemen her davette giyilebilir.

Ferace Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ferace seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Vücut hatlarını doğru şekilde kapatan bir ferace olmalıdır.
 • Ürün size rahatlık hissi vermesi gerekir.
 • Dar bir ferace tercih edilmemelidir. Seçilen model bedene tam oturmamalıdır.
 • Seçilen modelin ne tür bir kumaştan üretildiğine bakılmalıdır.
 • Kaliteli bir giysi olduğundan emin olunmalıdır.
 • Ferace seçiminde acele edilmemelidir.
 • Terletme yapmayan kumaş ile üretilmiş bir model tercih edilmelidir.
 • Doğru beden seçimi olmalıdır.
 • Ürünün dikimine, işçiliğine ve kalıplarına dikkat edilmelidir.
 • Modern bir tarzda olmasına ve senenin modasına uygun olmasına dikkat edilmelidir.
 • Feracenin ne amaçla giyileceğine bağlı olarak seçim yapılmalıdır.
 • Feracenin dış giyime uygun olmasına bakılmalıdır.

Ferace seçiminde bu noktaları dikkate almak da fayda var.

Her Tarz Uygun Ferace Modelleri

Ferace modelleri son yıllarda sayısız bir şekilde çeşit kazanmaya başlamıştır. Gerek renk gerekse tasarım konusunda her tarza uygunluk yakalanmıştır. Genç hanımlar için üretilen feraceler ile orta yaşlı hanımlar için üretilen feraceler oldukça farklıdır. Ferace genç giyim  de gözde bir ürün haline gelmiştir. Bunun dışında abiye ferace modelleri de farklı bir tarz ortaya koyar.

Tesettür Ferace Fiyatları 2023

Bu kadar fazla çeşide sahip feraceler için net bir fiyat aralığı belirtmek doğru olmaz. Tesettür feraceler alacağınız markaya göre farklılık gösterebilir. Ayrıca tercih ettiğiniz renk ve tasarım da fiyat konusunda değişim ortaya çıkarır. Bu hususta bütçenize uygun bir ferace bulabilmeniz daha kolaydır. Modaabad.com’da farklı ferace modellerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR