Tesettür Triko

Tesettür triko ürünleri, soğuk kış günlerinde tercih edilen ve vücudun sıcak tutulmasını sağlayan giysilerdir. Triko ürünler, bluz, kazak ve tunik modelleri ile kadın giyim ürünleri arasında yer alıyor. Tesettür triko ürünleri, tekli yada ikili takım halinde hazırlanabiliyor. Klasik ve spor tarzlarında çok sayıda model mevcuttur. Soğuk havalarda, hem vücudun nefes almasına hem de soğuklardan korunmasına yardımcı olur. Rahatlığı ve sağladığı şıklıkla, her yaştaki kadınların tercih ettiği giyim ürünleridir. Tesettür giyim tarzını tercih eden kadınlar için triko takımların farklı bir yeri vardır. Evde ve her ortamda rahatlıkla giyilebiliyor ve şık kombinlerin oluşturulması sağlanıyor.

 

Tesettür Triko Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Tesettür triko çeşitleri, günlük hayatta ve özel zamanlarda kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahiptir. Triko çeşitleri, mevsim geçişleri ve soğuk günlerde tercih edilir. Tesettür triko ürünler hakkında bilinmesi gerekenler, yapılacak kombinlemeye uyumlu model ve renklerin seçilmesidir. Triko elbiseleri tercih edenler, vücut hatlarını belli etmeyen tarzda ve uzun olmasına dikkat etmelidir. Triko elbise tesettür modelleri, kış ayları için daha kalın üretilirler. Şık bir kombin yapabilmek için ikili takımları tercih edebilirsiniz.

 

Tesettür Triko Özellikleri Nelerdir?

Tesettür triko ürün özellikleri, modellere göre değişiklik gösteriyor. Elbiselerin kumaş ve dokuma özellikleri farklıdır ve farklı hava şartlarına göre kullanım kolaylığı sağlar. Tesettür triko özelliklerine göre oluşturulan modellerden bazıları şunlardır:

  • Balon kol tunik,
  • Gömlek kollu triko tunik,
  • Renkli kalın zincirli tunik,
  • D simli triko tunik,
  • Kazayağı triko tunik,
  • Kalın çizgili triko tunik,
  • Triko takım,

Triko takım tesettür çeşitleri, ikili takım olarak tasarlanıyor ve pantolon modelleri de bol paça özelliğine sahip oluyor. Triko çeşitlerini, vücut yapısına göre bol ve farklı desen özellikleri ile seçebilirsiniz.

 

Tesettür Triko Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tesettür triko alırken, nelere dikkat edileceği bilinmelidir. İkili triko takımları seçecek olanlar, kişisel giyim tarzına uyumlu modeller olmasına dikkat etmelidir. Tesettür triko takım seçiminde en çok beden ölçüsü konusuna dikkat edilmelidir. Tesettür giyimde daha çok bol ve salaş modeller tercih edilir. Ürün görseli incelenmeli ve beden ölçüsüne göre seçim yapılmalıdır. Üst giysilerde, kol uzunluklarına, alt giyimde pantolon paça uzunluklarına dikkat edilmelidir. Giyim tarzına göre seçim yapıldığında, günlük ya da özel günler için en iyi kombin oluşturabilecektir.

 

Triko Nasıl Yıkanmalıdır?

Tesettür triko ürünleri, değer verilen ve uzun süreli kullanılmak istenen ürünlerdir. Triko ürünlerin yıkanırken, diğer giysi ürünlerine göre daha fazla özen gösterilmelidir. Yüksek ısıda yapılan yıkamalar, triko ürünlerine zarar verecektir. Tesettür triko elbise modellerinin tümü ortalama 30 derecede yıkanmalıdır. Giysi üzerinde çıkması zor bir leke varsa yıkama suyunun sıcaklığı en fazla 40 derece olarak ayarlanmalı ve renk koruyucu deterjanlar kullanılmalıdır.

 

Tesettür Triko Fiyatları 2023

Tesettür triko elbiseleri için belirlenen satış fiyatları, mevsimine göre değişiklik gösteriyor. Sezon ürünleri her zaman diğer zamanlara göre biraz yüksek fiyatlıdır. Tesettür triko tunik modellerinin tümü için 2023 satış fiyatları, indirimli olarak sunuluyor. Online satışlarda, ürünler için gösterilen indirimli fiyatlar, 199 TL ile 499 TL arasında değişiyor. 

Tunik, kazak ve bluz ürünlerini seçerken, indirimli fiyatları ile birlikte, dokuma özelliğine ve kalınlığına da dikkat etmelisiniz. Online satın alma işlemlerinde, her ürün türünün özelliklerini inceledikten sonra sepete ekleyebilir ve indirimli fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Ürün modellerini, tasarımlarına ve fiyat bilgilerine göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Triko fiyatları 2023 yılı için güncel olarak belirlenmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR