₺699,99 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
₺639,99 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.790,00 KDV Dahil
₺2.200,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺1.100,00 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
₺1.499,89 KDV Dahil
₺589,90 KDV Dahil
₺849,90 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺519,90 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
₺539,90 KDV Dahil
₺790,00 KDV Dahil
₺510,00 KDV Dahil
₺790,00 KDV Dahil
₺899,90 KDV Dahil
₺1.399,89 KDV Dahil
₺689,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil

Tesettür Giy Çık Kap

Tesettür giyim, dini inanış sebebi ile moda dünyasında yer bulan özel bir giyim türüdür. Tesettür giyim tazı dini olarak giyinmek ve örtünmek için kadınların tercih ettiği bir giyimdir. Bu giyim tarzında kadınlar beden ölçütlerini gizler, el ve ayak bileklerini gizler, saçlarını örter; böylece dini vecibeler doğrultusunda giyim tarzı benimsemiş olurlar.

Bu giyim tazını kap, ferace, trençkot gibi dış giyim ürünleri sağlar. Tesettür giy çık kap özellikle son yıllarda tesettür modasında kendine yer bulmuş ve sık tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

Genel itibari ile ince kumaşlardan üretilen kaplar, ferace veya abaya gibi dış giyimlerin aksine diz üstünde sonlanır. Bu sebepten ötürü pantolon veya etek ile birlikte kombinlenmesi gereken bir parçadır.

Tesettür kap modelleri her kadının beğenisine hitap edebilecek çeşitlilikte üretilir. Bunun sebebi tesettürlü kadınlar önce tesettür kurallarına uymak daha sonra şık ve modern görünmek ister. Dış giyim ürünü olan kap, mevsimlik bir üründür. Yaz ve kış kap modelleri mevsimine göre farklı model ve tasarımlarda üretilir.

Ancak genel itibari ile diz üstünde biten bir üründür ve ince kumaştan üretilir. Bu nedenle kadınlar tarafından sık tercih edilir. Tesettür kap mevsime göre üretilmesinin yanı sıra boy uzunluğuna göre de farklılık gösterir. Tesettür giy çık kap modelleri genellikle kısa üretilir ancak daha uzun üretilen kap modelleri bulunur.

Tesettür ürünlerinde, dini gereklilik yanında rahatlıkta önemli bir konudur. Çünkü kadınlar kalın ve uzun giyim ürünlerinde bazen rahatlığı yakalayamaz. Tam bu noktada tesettür kap modelleri, tesettürlü kadınların kurtarıcısı olur.

Tesettür modasında kadınlar için sağladığı rahatlık, üretim ve model çeşitliliği ile kap son yılların popüler dış giyim parçaları arasında yer almaya devam ediyor. Her türlü kap modelini bulabileceğiniz modaabad.com sitesi sizlerin beğenisine sunuyor. Giyim sektörü tamamen zevk meselesidir. Bu nedenle giyim ürünlerinin çeşitliliği fazladır. Kap ürünü de dış giyim ürünleri arasında yer alır. Her kadının beğenisine ve zevkine uygun şekilde üretilir.

Yazlık Giy Çık Kap Modelleri

2023 yılı itibari ile kap modelleri, tesettür modasının gözbebeği olmaya devam ediyor. Fermuar detaylı, nakışlı, kuşaklı ve şerit detaylı birbirinden farklı yazlık kap modelleri bulunur. Tesettür giyim dünyası geniş bir yelpazeye sahiptir.

Tesettür kap ürünü mevsimlik bir üründür. Yaz mevsimi, kış mevsimi, sonbahar mevsimi, ilkbahar mevsiminde kap giyilebilir. Kap modelleri genel itibarıyla ince kumaştan üretilir ve diz üstü veya hemen dizde biten ürünledir. Bu nedenle yaz ve ilkbahar ayları için daha kullanışlıdır.

Tesettür kap model açısından çeşitliliği fazla olduğu gibi renk açısından da oldukça çeşitli bir üründür. Siyah, bordo, lacivert gibi koyu renkler veya bej, mavi, yeşil, toprak tonları gibi açık renklerde de üretilir. Kap modelleri ile hem tesettüre uygun giyinmiş hem de şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Moda Abad'da çeşit çeşit kap bulma imkanınız var.

Yazlık giy çık modelleri arasında; organize şeritli kap modelleri, cep ribanalı spor kap, kol armalı kapitone kap, kol ucu şeritli kap modelleri, sırt detaylı tam bay kap modelleri, kuşaklı kap modelleri, çıt çıt detaylı kap modelleri, yaka büzgü detaylı kap modelleri, pelerinli kap modelleri, yan bağlamalı kap modelleri, desenli kap modelleri, tül baskı kapüşonlu kap modelleri, garnili kap modelleri yer alır. Kap dış giyim ürünü kolay giyimi nedeni ve kullanışlı olması nedeni ile giy çık olarak da bilinir. Zevkinize hitap edecek çık giy kapları modaabad.com adresimizde bulabilirsiniz.

Tesettür Giy Çık Kap Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettür giyim ürünleri arasında yer alan kaplar yeni yeni tercih edilmeye başlanmış dış giyim ürünleridir. Dış giyimde çoğunlukla trençkot, abaya, ferace, mont gibi ürünler tercih edilir. Ancak kap modelleri de özellikle tesettürlü kadınların gardırobunda yer almayı başaran parçalardır.

Kişiye sağladığı avantajlar bu kadar tercih edilmesini açıklar. Kullanım kolaylığı, rahatlık, şıklık ne aranırsa tesettür kap da bulunur. Üstelik bu gibi özelliklerinin yanında kombinlemesi kolay ürünlerdir. Son yıllarda popülerliği yakalayan kap ürünü satın alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Ayrıca ilk kez kap satın alacak kişiler daha çok dikkat etmelidir. Tesettür giy çık kap alınırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Tesettür kap, diğer dış giyim ürünlerine göre boy oranı kısadır. Bu sebepten ötürü tesettür bağlamında pantolon veya etek ile kombinleme yapılması gerekir.
  • Tesettür kap üretiminde işleme detayları sık kullanılır ve model açısından çeşitliliği fazladır. Bu nedenle satın alınacak kap için yıkama, ütüleme gibi durumlarına dikkat edilmelidir.
  • Tesettür kap genel itibari ile ince kumaştan üretilir. Bu sebeple yaz ve sonbahar aylarında kullanılması önemlidir.
  • Tesettür kap diğer diş giyim ürünlerine oranla renk açışından da çeşitliliği fazladır. Özellikle canlı renklerden üretilir. Bu durumda renk solması yaşanmaması için kaliteli ürünler tercih edilmelidir.
  • Son olarak kap satın alırken beden ölçütünü göz önünde bulundurmak gerekir. Tam kalıp üretilir.

Bu gibi noktalara dikkat edildiğinde uzun süreli kullanım sağlamış ve rahat bir kullanım sağlamış olunur. Giyim ürünlerinde kalite oldukça önemlidir. Dış giyim ürünleri uzun yıllar giyilen ürünlerdir.

Kap da bunlardan biridir. Kalitesiz ürün çabuk yıpranır ve solar. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kaliteli kap modellerini modaabad.com sitesinde bulabilirsiniz. Tesettür kap, üretim açısından genel itibari ile daha spor kombinler ile uyum yakalar. Ancak kombinlemek tamamen kişiye bağlı bir durumdur. Zevklerin ve beğenilerin devreye girdiği, herkese hitap eden kap modelleri ile doğru tarz yakalanır.

Tesettür Giy Çık Kap Fiyatları

Tesettür kap, tesettür denildiğinde akla gelen ürünlerden biridir. Dış giyim ürünü denildiğinde akla kışlık ürünler arasında yer alan mont, kaban, trençkot gibi ürünler gelir. Yazın sıcağında kimse dış giyim ürünü giyilebileceğini düşünmez. Ancak dış giyimde yeni yeni var olmaya başlayan kap, yaz aylarında tercih edilir.

Tesettür giyim özen ve dikkat isteyen giyimdir. Kap ince kumaştan tasarlanır ve yaz aylarında kişiyi terletmez. Kombinlemesi kolay ve kullanımı rahattır. Tesettür giyim dini olarak kişinin belli alanlarını örtmesi gerektiğini söyler. Bu bağlamda tesettür giyim, bu yönüyle öne çıkar. Tesettür kap kişinin vücut hatlarını gizler ve dizin hemen üstünde biten yapısıyla dikkat çeker. Çeşitliliği fazla olan bir üründür.

Yaz aylarının cıvıl cıvıl havasına uyum sağlayacak renk tonları ile de kadınların beğenisini kazanır. Genel manada kısa kesim olduğu için kombinlerken alt giyim ürünlerinden yararlanmak gerekir. Tesettür kap modelleri arasında kuşaklı modeller, fermuarlı modeller, desenli modeller, işlemeli modeller ön plana çıkar.

Renk skalasında ise turuncu tonları, mavi tonları, beyaz tonları, siyah tonları, yeşil tonları bulunur. Her tesettürlü kadının kendine uygun bulabileceği kap modelleri modaabad.com adresinde yer alır. Moda Abad'da tesettür kap fiyatları ortalama 400 TL ile 1500 TL arasındır. Hem zevke uygun hem de her bütçeye uygun sağladığı avantajlar ile kendinize en uygun kap modelini modabad.com da bulabilirsiniz.

Mevsimlik Giy Çık Kap Geniş Beden Aralığı

Mevsimlik olarak üretilen tesettür kap, kişinin ihtiyacı doğrultusundan yılın istenilen ayında tercih edilebilir. Tesettür giyim dünyası geniş bir yelpaze ile tesettürlü kadınların giyim ihtiyacını karşılar. Tesettür giyimde en çok ihtiyaç duyulan giyim dış giyimdir.

Çünkü tesettürlü kadınlar için örtünmenin önceliği vardır. İhtiyaç halinde dış giyim ürünleri kişiye kullanım kolaylığı sağlar ve tam anlamıyla giy çık ürünleridir. Tesettür kap da bu bağlamda son senelerde kadınların gardırobunda mutlaka olan parçalar arasında yer alır. Beden aralığı 40 ila 48 beden arasındadır.

Büyük beden içinde kap modelleri mevcuttur. Giyimde beden ölçütü kilo ile boy oranına bakılarak yapılır. Türkiye standartlarında kadın boyu 1.160 cm'dir.

160 boyundaki bir kadın için; 40 ila 45 kilo 34 beden, 45 ila 50 kilo 36 beden, 50 ila 55 kilo 38 beden, 55 ila 60 kilo 40 beden, 60 ila 65 kilo 42 beden, 65 ila 70 kilo 44 beden 70 ila 75 beden 46 beden, 75 ila 80 kilo 48 beden olarak tanımlanır. Kendi beden aralığınızı bulmak için boy ve kilonuzu bilmeniz gerekir. Böylece hangi benden kap tercih edilmesi gerektiğini bilirsiniz. Modaabad.com sitesinde 40 ila 48 beden aralığında tesettür kap modeli bulunur.

Giy Çık Kap Kombinlemek

Dış giyimde yer bulan kap, kadınların ilgisini çekmeyi başaran mevsimlik üründür. Tesettür giyimde hem şık hem de rahat oluşu bakımından kap modelleri yoğun ilgi görüyor. Tesettür kap modellerinde ki çok çeşitlilik sayesinde zor beğenen bir kadın bile kendine uygun kap modelini bulur. Kap modelleri tesettür giyimde en çok satılan ürünlerden biridir. Ayrıca spor giyinmeyi seven kadınlar içinde spor kap modelleri üretiliyor. Her sene yenilene ve hızla gelişen moda sektöründe daha kaliteli daha çeşitli ve daha farklı ürünler üretiliyor. Hem rahatlığı, hem çeşitliliği hem şıklığı hem de modaya uygun oluşu ile kap dikkat çekmeyi başarıyor. Bunların yanı sıra tesettür kap kombinlemesi kolay bir üründür.

Spor tarzına sahip olan kadınlar için spor tarzda kap modelleri mevcuttur. Spor kombinde kot pantolon veya etek üstüne uygun renkte kap giyilebilir. Altına spor ayakkabı giyip ve spor çanta alıp spor bir görünümü tam anlamıyla elde etmiş olursunuz. Takı olarak kol saati ve bileklik ile kombine hava katılabilir.

Seçilen kap rengine uygun şal seçimi ile kombin tamamlanmış olur. Spor kombinler için renkli kap modelleri tercih edilebilir. Şık giyim tarzı içinde kap modelleri doğru tercih olur. Tesettür kap ara boy olarak üretilir.

Bu nedenle tesettür giyimde kaplar alt giyim ile kombinlenir. Şık kombin için kumaş pantolonlar doğru bir tercih olur. Siyah kumaş pantolon üstüne siyah veya koyu renklerde tercih edilen bir kap seçilir. Şal olarak kombin tamamen siyah ise renkli şal tercih edilebilir. Ayakkabı olarak topuklu ayakkabı tercih edilmelidir.

Şık bir çanta ve aksesuarlar ile özel günler ve iş ortamında aradığınız şık görünümü elde etmeniz mümkündür. Klasik bir tarz için de kap modelleri iyi bir kombin ürünüdür. Klasik tarzda daha çok modası geçmeyen ürünler kullanılır. Kap modelleri de modası geçmeyen ürünler arasındadır.

Yalın, resmi bir giyim tarzı olan klasik giyimde de spor ve şık parçaları bir arada kullanarak güzel bir görünüm elde edilebilir. Ancak burada önemli olan sadelik çizgilerini göz önünde bulundurmaktır. Bu çizgi tesettür kap modelleri ile bulunur.

Kap modelleri kişi için birçok avantaj sunar. Hem kombinleme açısından hem de kullanım kolaylığı açısından kap modelleri doğru bir tercihtir. Tesettür kap kombinlerken renk ve kombinasyondan çok beden ölçütüne uygun giyinmek de oldukça önemlidir.

Her ne kadar kombininize uygun bir kap olsa da, bedeninize uymadığında olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Ya da tam aksine halk tabiri ile üzerinizde emanet gibi durabilir. Bu nedenle doğru kombin için bedeni tanımak gerekir. Sonrasında ise kombini bilmek ve buna göre kap alışverişi yapmak gerekir. Kombininize uyacak her model, renk ve bedeni modaabad.com sitemizde bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR