GARANTİ ve İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde telefon “0850 259 94 60” numaramız üzerinden bilgi verilmelidir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde iade mevcut değildir.

 

Ürün Değişim Koşulları  Ürünü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içerisinde tarafımıza anlaşmalı kargo kodları ile gönderim sağlayarak ürününüzün değişimini sağlayabilirsiniz. Bu süre zarfında ürünün kullanılıp, etiketin koparılması veya iğne ve ütü yapılması durumunda değişiminiz onaylanmayacaktır. Değişim yapılacak ürünün aksesuarı var ise eksiksiz bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri ALICI tarafından karşılanmaktadır. (İndirimli ürünlerde değişim veya iade yapılmamaktadır)

Değişim ve İade kargolarınızı aşağıda belirtmiş olduğumuz kargo firmaları ve anlaşma kodlarımız ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde göndermiş olduğunuz kargo teslim alınmayacaktır.

NOT: Fırsat köşesi ürünlerinde değişim mevcut değildir.

İADE ADRESİ
yeni mah. 1. SOK gaziosmanpaşa bul.no 152 merkez tokat

Firma : sağol tekstil AŞ

 

 

 

Mail : [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR